درباره رایانمهر

با گسترش اينترنت در کشور و تمايل جامعه به سوي خدمات اينترنتي، شرکت رايانمهر از سال 86 وارد حوزه کسب و کار اينترنتي شد. در آن سال، نگاه شرکت از سمت اجراي پروژه‌هاي نرم افزاری سفارشي به سوي تجارت الکترونيکي تغيير جهت يافت و سابقه 10 ساله اين شرکت در توسعه نرم‌افزار باعث گرديد که رايانمهر بتواند در طول مدت کوتاهي ايده‌هاي کسب و کار اينترنتي را بپروراند.

درحال حاضر شرکت رايانمهر از پيشگامان فروش کارت شارژهاي تلفن همراه به صورت الکترونيکي است دو فروشگاه قديمي echarge.ir و gsmcharge.com که در ليست پر فروش‌ترين فروشگاه‌هاي اينترنتي کشور قرار گرفته‌اند نيز متعلق به این شرکت است. رايانمهر همچنین با تلاش فراوان در سال 92 موفق به دريافت کد#789*به منظور فروش شارژ گرديد و جديدترين روش فروش شارژ را نيز به خدمت گرفت تا مشتريهاي خريد شارژ راحتترين راه خريد را تجربه نمايند.

رایانمهر از سال 86 تا به امروز همواره سهم بسزایی در حجم تراکنش هاي خريد اينترنتي در کل کشور داشته است. تعداد بالاي تراکنش‌هاي بانکي و عملکرد مثبت تيمهاي فني، تجاري و پشتيباني شرکت سبب گرديد که توزيع کنندگی رسمی هر 4 اپراتور ايرانسل ، همراه اول ، رايتل و تاليا را بدست آورد و گامهاي خود را محکمتر از پيش بردارد.

تماس با رایانمهر

وب سایت : www.rayanmehr.co.ir

تلفن : ۸۹۷۱۷۰۰۰

فاکس : ۸۹۷۱۷۰۰۱

شماره تماس جهت دریافت پیشنهادات تجاری :89715 

نشانی : تهران، خ ملاصدرا، خ شیرازی جنوبی، خ گرمسار غربی، پلاک 23 طبقه اول کد پستی 1435866689