شرایط دریافت نمایندگی فروش شارژ


راه اندازی فروشگاه اینترنتی شارژ به تخصص کافی نیاز دارد و در عین حال این وب سایت باید از امنیت کافی برخوردار باشد.
برای راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی کارت شارژ، علاوه بر نرم افزار خوب، باید هاست خوب، سرمایه کافی برای تهیه شارژ و نیرویی برای پشتیبانی داشته باشیم.
اما همه ما دانش و پول و شاید وقت کافی برای راه اندازی چنین فروشگاهی نداشته باشیم. ما در ادامه راه ساده تری را برای داشتن یک فروشگاه اینترنتی کارت شارژ به شما ارائه می دهیم.

شرکت رایانمهر نماینده رسمی توزیع الکترونیکی محصولات ایرانسل می باشد و لوگوی آن در پایین سایت رسمی ایرانسل به عنوان توزیع کننده اصلی به چشم می خورد.

شرکت رایانمهر فروشگاه اینترنتی کارت شارژ را به تعداد محدودی (بر اساس امکانات فنی خود) به افراد حقیقی و حقوقی نیز واگذار می نماید.

نیازی نیست صاحب فروشگاه در زمینه فنی طراحی و نگهداری سایت تبحر داشته باشد، تمامی این کارها توسط شرکت رایانمهر انجام می شود و صاحب فروشگاه فقط روی فروش بیشتر تمرکز می نماید.

در این صورت شما دیگر نیازی به سرمایه گذاری و وقت گذاشتن برای خرید شارژ و پشتیبانی مشتریان ندارید، این کارها به عهده شرکت رایانمهر خواهد بود و در عوض کار فروش و تمرکز بر روی جذب مشتری به عهده شما می باشد.

افرادی هم که دارای سایت ها یا وبلاگهای پر بازدید هستند می توانند با دریافت این فروشگاه و قرار دادن لینک آن در سایت خود از بازدیدکنندگان خود درآمد داشته باشند، بدون اینکه هزینه و وقتی برای خرید شارژ و پشتیبانی فنی سایت خود صرف کنند. چون این کارها توسط شرکت رایانمهر انجام می شود.

برای آگاهی از شرایط راه اندازی فروشگاه شارژ می توانید به اینجا مراجعه کنید.