رایتل

رايتل در سال 1389 موفق به اخذ پروانه اپراتورسوم تلفن همراه كشور، جهت ارائه خدمات نسل ‌سوم موبایل علاوه بر خدمات نسل دوم موبایل شده است. سیم کارت های رایتل، سه نوع دائمی، اعتباری و دیتا هستند.

 سیم کارت اعتباری رایتل

با خرید سیم کارت های اعتباری رایتل، شما می‌توانید ابتدا به میزان دلخواه، اعتبار حساب سیم کارت خود را شارژ نمایید و سپس با توجه به میزان اعتبار خود از خدمات شبکه رایتل استفاده نمائید. با استفاده از این سیم کارت ها، به کلیه خدمات رایتل، از جمله تماس تصویری و اینترنت نسل سوم، دسترسی خواهید داشت.

مهمترین خدمات کنونی سیم کارت های اعتباری رایتل، به شرح زیر می‌باشند:

  • تماس تصویری

تماس تصویری، خدمتی جدید و منحصر به فرد است که برای نخستین بار در کشور توسط رایتل عرضه می شود و به کمک آن طرفین ارتباط می‌توانند در زمان تماس از طریق تلفن همراه، علاوه بر تبادل صدا، تصویر مخاطب خود را نیز به صورت زنده روی صفحه نمایش گوشی خود مشاهده نمایند. جهت استفاده از این خدمت، دستگاه تلفن همراه شما باید قابلیت برقراری تماس تصویری را داشته باشد. (در حال حاضراستفاده از این خدمت فقط در تماس با سایر مشترکان رایتل امکان پذیر است)

  • اینترنت پرسرعت نسل سوم(HSPA+)

مشترکان سیم کارت‌های اعتباری رایتل می‌توانند با دسترسی به اینترنت پرسرعت نسل سوم (3G) روی گوشی تلفن همراه خود، تجربه‌ای متفاوت از اینترنت همراه داشته باشند. مهمترین ویژگی اینترنت نسل سوم در مقایسه با سایر فناوری‌های مخابراتی، عرضه خدمات پیوسته دیتا، همراه با سرعت بالا و در حین حرکت است. به این ترتیب به کمک سیم کارتهای رایتل می‌توانید به آسانی و در همه جا به شبکه جهانی اینترنت متصل باشید.

 خرید شارژ سیم کارت اعتباری رایتل

جهت استفاده از سیم کارت های اعتباری رایتل شما نیاز به تهیه شارژ خواهید داشت. آسانترین روش جهت تهیه شارژ رایتل، خرید اینترنتی مبلغ شارژ مورد نظرتان از فروشگاه های اینترنتی فروش شارژ رایتل است.

جهت خرید شارژ کلیک کنید.